Po prostu qwa nie wierzę, że to się dzieje naprawdę…


szczegóły TU. To jest właśnie moja ukochana Łódź. Paranoja jakaś…

Reklamy

9 responses to “Po prostu qwa nie wierzę, że to się dzieje naprawdę…

   • Zdaję sobie sprawę, że to małe pocieszenie, ale tak dzieje się w całym kraju. Nie ma celów wyższych jedynie własne gdyż z natury ludzie są egoistami i się zachowują jak przysłowiowy pies ogrodnika. Długo by można było wymieniać błędy i nieprawidłowości w przetargach i wszyscy mają tego świadomość, stąd pozostaje wiele furtek do zablokowania czegoś co nie poszło po naszej myśli. Czy sprawa sądowa zmieni sytuację firmy, która odpadła na wcześniejszym etapie, chyba nie gdyż brak dofinansowania może zablokować całą inwestycję, więc i tak nie zarobią. Dla tego nie uważam by administracja publiczna była w stanie dobrze rozwijać kraj (nie zarzucam im braku dobrej woli), jest związana z ustawą o zamówieniach publicznych. Raczej we wcześniejszym przetargu należało by poszukać administratorów obiektów, a ci mieli by wolne ręce co do wyboru wykonawcy. Chociaż sam przetarg na administratora też pewnie toczył by się w sądach, nie była by to faza rozwoju inwestycji dofinansowana z budżetu UE i nie była by tak mocno ograniczona czasowo.
    Tymczasem pozostaje nam tylko się przyglądać i płacić podatki 😦

   • dać to się pewnie da… ale najbardziej złości mnie to, że to tak długo trwa, a im więcej będzie podobnych sytuacji to nie wiem kiedy doczekamy się na dworzec z prawdziwego zdarzenia, ech…
    Nie wiem natomiast czy tak jest wszędzie, odnoszę wrażenie, że jednak nie… Przykłady same się mnożą:
    – Łódzcy urzędnicy nawet nie potrafili poprawnie wypełnić wniosku o to by ubiegać się o organizowanie w naszym mieście euro 2012. Wstyd!
    – Wybudowana została Hala Arena – super miejsce na koncerty, tylko tych koncertów jakoś brak, a jak już są to grają jakieś podrzędne, przebrzmiałe gwiazdy. Przez okres jej istnienia – a pewnie będzie już ze dwa lata byłam jedynie na DM. Najczęściej stoi pusta i nic się nie dzieje. To po co w ogóle było inwestować? Nie muszę chyba mówić, że jak na razie przynosi straty i nie ma się co dziwić.
    Mogłabym tak wymieniać i wymieniać. To jest po prostu cholernie smutne…

  • Mój brat przeprowadził się do twojego miasta jakiś czas temu i pracuje w pogotowiu…

   W moim mieście też potrafią dziać się cuda chodź z pewnością nie jest to pocieszające.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s